RADNIČKI I MLADOST U POLUFINALU: Haskić nastavio da teroriše, Lučanci sa igračem manje do uspeha!
Pobeda ekipe Neška Milovanovića, Foto: Starsport©

kup srbije

Ekipa iz Lučana među četiri najbolje ekipe

Fudbaleri Mladosti iz Lučana su se plasirali u polufinale Kupa Srbije pošto su bili bolji od subotičkog Spartaka rezultatom 2:1.

Ekipa Neška Milovanovića je napravola pravi podvig, jer je do pobede stigla posle preokreta, a pritom su od 42. minuta igrali bez kapitena Ivana Miloševića.

Dva minuta nakon što je kapiten napustio teren, Spartak je golom Šormaza došao do prednosti.

Drugo poluvreme donelo je malo čudo. Mladost je usred Subotice okrenula domaćina i došla do plasmana među četiri najbolje ekipe. Bojović je u 61. minutu izjednačio rezultat, da bi potpuni preokret doneo Pejović u 80. minutu.

Nermin Haskić je bio dvostruki strelac
Nermin Haskić je bio dvostruki strelac foto: Starsport©

Fudbaleri Radničkog plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su u Nišu s 2:1 pobedili Vojvodinu.

Ekipa Nenada Lalatovića je povela golom Nermina Haskića u 40. minutu iz jedanaesterca koji je skrivio Arandjel Stojković faulom nad Lazarom Randjelovićem.

Radnički je pred oko 1.500 gledalaca na stadionu Čair poveo s 2:0 pogotkom Haskića u 63. minutu, da bi u poslednjim sekundama meča Ognjen Djuričin postavio konačan rezultat.