ZVEZDA USRED ZEMUNELA RAZBILA PARTIZAN: Čarolije Kupusovića i top u nogama Jočića presudili crno-belima!
Omladinci Crvene zvezde su pobedili vršnjake iz Partizana, Foto: Printscreen/Youtube/Zvezda Kids

Omladinski večiti derbi

Crveno-beli tako ostaju u trci za titulu sa Vojvodinom, Čukaričkim i Brodarcem

Crvena zvezda je zadala udarac Partizanu usred Zemunela. U Večitom derbiju omladinaca klub sa Marakane je slavio nad najvećim rivalom 3:1.

Predominantni su bili igrači crveno-belih u odnosu na svoje vršnjake u crno-belim dresovima u ovom susretu i apsolutno zasluženo su trijumfovali.

Već u 12 minutu je Njegoš Kupusović lobovao golmana Partizana za rano vođstvo, a uopšteno gledajući pravo je čudo da još neka lopta nije završila u mreži s obzirom na to koliko je zujalo oko gola crno-belih.

Jedinu priliku za njih je u tom delu meča imao pridošlica upravo iz Zvezde, Radivoj Bosić.

Drugi deo meča otvorila je velika prilika za Partizan kada je golman Gordić skinuo zicer Čoliću i odmah potom je usledila kazna.

Igrač utakmice Kupusović je sjajno proigrao Velikića i ovaj je ubacio loptu u mrežu.

Partizan je prepolovio prednost gostiju u 70. minutu kada je Lazar Pavlović savladao Gordića.

Ipak, nada nije dugo trajala, jer je talentovani Bogdan Jočić izveo majstoriju i probušio mrežu čime je potvrdio pobedu svoje ekipe.

Zvezda tako ostaje u trci za titulu sa Vojvodinom, Čukaričkim i Brodarcem, a razlika između prvog i četvrtog tima je samo 4 boda.