Crno-beli slavili na Čairu minimalnim rezultatom
Fudbaleri Partizana
ostvarili su prvu pobedu u prolećnom delu šampionata
. Izabranici Ivana Tomića po drugi put u četiri dana pobedili su Radnički iz Niša .
Ovoga puta, klub iz ostvario je pobedu u Nišu minimalnim rezultatom, a jedini pogodak na utakmici postigao je Saša Ilić. Tokom devedeset minuta mogli smo da vidimo veliku borbu, ali ne i kvalitetan fudbal, odnosno mnogo uzbuđenja. Partizan je bio ekipa koja je imala terensku inicijativu koju nije uspeo da konkretizuje, dok domaći tim nije adekvatno nagrađen za hrabar pristup meču.
Sigurno je da će posle ove utakmice trener crno-belih, Ivan Tomić imati šta da zameri svojim fudbalerima, ali ovo je bila jedna od onih utakmice, gde su jedino osvojeni bodovi bitni. Beogradski klub u narednom kolu dočekuje Voždovac, dok Radnički gostuje ekipi Jagodine. RADNIČKI NIŠ - PARTIZAN 0:1 (0:0)
Stadion: Gledalaca: Strelci: Radnički Niš:
Partizan:
Superliga 25. kolo: Subota: Voždovac - Mladost 4:1 Crvena zvezda - Jagodina 2:1 Nedelja: Rad - Vojvodina 2:2 (Maraš 65, Kaluđerović 90 - Rosić 18, Ašćerić 54) Borac Čačak - Spartak 0:0 Čukarički - Javor 1:0 (Pavlović 56) OFK Beograd - Novi Pazar 0:0 Radnik Surdulica - Metalac 0:0 Radnički Niš - Partizan 0:1 (Ilić 60)
Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
TOK UTAKMICE Kraj utakmice 84. minut - Ponovo Šaranov!!! Kakva intervencija golmana crno-belih! 75. minut
60. minut - GOOOLLLLLLLLLLLLL!!! Nakon lepe akcije Partizana, kapiten Saša Ilić donosi prednost crno-belima!!!
Počelo je drugo poluvreme! Kraj prvog dela igre!
36. minut - Grobari ne odustaju: Čairom je odzvanjalo Vučiću pe***u! (VIDEO)
30. minut -
20. minut -
6. minut -
Utakmica je počela. Na samom početku navijači Partizana skandiraju "UPRAVA NAPOLJE". 18:45