PARTIZAN PONOVO PORAŽEN: Voždovac iskoristio nemoć crno-belih i naneo im drugi uzastopni poraz!
Fudbaleri Partizana i Voždovca na početku meča, Foto: Starsport©

26. KOLO SUPERLIGE

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 19:23h

Fudbaleri Partizana izgubili su od Voždovca u okviru 26. kola Superlige Srbije rezultatom 1:0.

U 12. minutu Luković je ostao sam ispred Kljajića, ali je šutirao pravo u noge golmana Partizana.

Partizan je preuzeo inicijativu u nastavku prvog dela utakmice i prebacio težište zbivanja pred gol domaćina. U 25. minutu Zakarić je sa dvadesetak metara šutirao pravo u ruke golmanu Iliću.

Prvu veliku priliku crno-beli su propustili u 33. minutu. Centrirao je Zakarić, a mladi štoper Pavlović iz idealne pozicije glavom poslao loptu pored gola

Jedini gol na meču postigao je Dragoljub Srnić u 59. minutu meča posle katastrofalne greške Bojana Ostojića.

Pokušao je Partizan onoliko koliko je mogao da dođe do izjednačenja. Uveo je Mirković Pantića, Georgijevića, ali inicijativa crno-belih nije urodila plodom. U 69. minutu Šćekić je odlično šutirao glavom posle centaršuta Pantića, ali je još bolje reagovao golman Ilić i sprečio izjednačenje.

Poslednju priliku za promenu rezultata imao je Partizan u sudijskoj nadoknadi vremena. Nikolić je lobovao odbranu Voždovca, ali ne i Ćirkovića koji je sa gol linije izbacio loptu. Natrčao je Zakarić i pogodio stativu, posle čega su crno-beli morali da se pomire sa još jednim porazom.

Partizan sada zaostaje 14 bodova za Radničkim, a čak 21 za Zvezdom, dok je Voždovac osvojio važne bodove u trci za plasman u plej-of.

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

90. minut - Karambol u šesnaestercu domaćih, Partizan nikako ne može da postigne gol

85. minut - Crno-beli pokušavaju na sve načine da dođu do izjednačenja

76. minut - Stativa Lukovića!

66. minut - Šćekić je imao odličnu priliku posle udarca glavom, a golman domaćih Ilić je bio na visini zadatka

58. minut - GOOOL: Dragoljub Srnić je iskoristio sramotan kiks Bojana Ostojića i doveo svoj tim u vođstvo

55. minut - Ponovo Trujić preti, ali njegov bivši saigrač vadi loptu sa gol linije

47. minut - Lukav pokušaj Trujića odlazi zamalo pored gola

45. minut - Poluvreme na Krovu: Partizan - Voždovac 0:0

37. minut - Zakarić je pokušao iskosa da ugrozi Ilića, ali bezuspešno

33. minut - Pavlović je na centaršut Zakarića mogao da postigne prvenac za crno-beli klub

28. minut - Bez prilika na obe strane u dosadašnjem toku meča

12. minut - Velika prilika za Voždovac, Luković je izašao sam pred Kljajića, međutim očajna završnica centralnog veziste

5. minut - Partizan je imao prvi korner na meču, Zdjelar je uputio centaršut, ali ništa od bilo kakve opasnosti za domaćina

17:00 - Meč na Voždovcu je počeo

16:50 - Umesto Nemanje R. Miletića koji je na zagrevanju rekao da neće moći da nastupi na ovom meču, na štoperskoj poziciji naći će se Bojan Ostojić

16:45 - Sve je spremno za početak meča

16:25 - Poznati su sastavi za meč Voždovca i Partizana