ZVEZDA GRABI KA NOVOJ TITULI: Tri komada u mreži Mladosti za još jednu pobedu crveno-belih!
El Fardu Ben i Vladan Milojević, Foto: Starsport©

Superliga srbije, 25. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz lajv-blog

Fudbaleri Crvene zvezde lako su "preboleli" remi u Večitom derbiju i savladali lučansku Mladost rezultatom 3:1 u 25. kolu Superlige.

Počelo je golom Bena sa bele tačke u 15. minutu posle sumnjivog faula Radivojevića nad Stojkovićem, a samo petnaestak minuta kasnije Pavkov je svojim osmim golom u sezoni duplirao prednost srpskog šampiona.

Milan Pavkov i Ben su bili strelci
Milan Pavkov i Ben su bili strelci foto: Starsport©

U 35. minutu utakmice, Ivanić je skrivio novi penal na meču, a Zoran Popović je ukrotio udarac Milana Bojovića i sa rezultatom od 2:0 se otišlo na poluvreme.

Nastavak je doneo brzi gol domaćih, pošto je novo pojačanje Petar Bojić uspeo da savlada Popovića i smanji na 2:1 u 55. minutu.

Nije se čekalo dugo na novi pogodak u Lučanima. Marko Marin je izveo slobodan udarac u 70. minutu susreta i sjajnim golom od stativu doneo novu prednost od dva gola svom timu.

Marko Marin proslavlja gol
Marko Marin proslavlja gol foto: Starsport©

Crveno-beli trenutno imaju +10 u odnosu na drugoplasirani Radnički, a čak osamnaest bodova viška od Partizana koji je na trećoj poziciji.

Za vikend u novom kolu Superlige, Zvezda dočekuje Zemun na svom stadionu, dok će Lučanci morati da traže bodove na ove sezone neosvojivom Čairu protiv Radničkog.

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite uz lajv-blog.

90. minut - Jirka sjajno upošljava Ivanića koji promašuje šansu utakmice

85. minut - Bez uzbuđenja od kada je Marin postigao poslednji gol na meču, još pet minuta do kraja utakmice

70. minut - GOOOL: Majstorija Marina iz slobodnog udarca za 3:1

55. minut - GOOOL: Bojić smanjuje na 1:2, ponovo je neizvesno u Lučanima

48. minut - Marin je pokušao iskosa da iznenadi Rosića, rezultat ostaje nepromenjen

Poluvreme: Mladost - C. Zvezda 0:2

45. minut - Sjajna lopta Ivanića za Marina koji se nalazio u ofsajdu po proceni pomoćnog sudije i gol je poništen

35. minut - Popović brani penal Bojoviću, ostaje 2:0

34. minut - Ivanić je nesmotrenim startom skrivio jedanaesterac

29. minut - GOOOL: Pavkov nastavlja da teroriše golmane - 2:0 za Zvezdu

15. minut - GOOOL: Ben donosi prednost Zvezdi pogotkom sa bele tačke

14. minut - Penal za Zvezdu, Stojković je oboren u šesnaestercu Mladosti, žuti karton za Radivojevića

12. minut - Izašao je Boaći sam pred Rosića, međutim loša završnica napadača iz Gane

9. minut - Stigao je Pavkov centaršut koji je uputio Marin i gotovo iz mrtvog ugla šutirao, ali golman domaćih uspeva da reaguje i sačuva svoju mrežu

16:00 - Utakmica je počela

15:15 - Poznati su sastavi oba tima:

15:00 - Ukoliko ne bude poražena na ovom meču, Crvena zvezda će stići rekord iz vremena kada je trener bio Slavoljub Muslin, kada je vezala 50 utakmica zaredom bez poraza