25 golova na 6 utakmica u Nemačkoj: Filip Kostić ponovo strelac u Bundesligi! (VIDEO)

Bundesliga, 25. kolo

Ludnica u prvenstvu Nemačke, Srbi imali zapažene uloge u svojim ekipama
Objavljeno: 17:54h

Fantastično kolo Bundeslige, sve ekipe koje su izašle na teren su postigle bar po gol! U subotnjim mečevima 25. kola najelitnijeg nemačkog fudbalskog takmičenja je viđen nezapamćen broj pogodaka, a jedan od strelaca je bio i reprezentativac Srbije Filip Kostić. Štutgart je ostvario najubedljiviju pobedu savladavši Hofenhajm rezultatom 5:1, a srpski krilni igrač je asistirao Nidermajeru za treći pogodak svoje ekipe u 51. minutu, dok se u listu strelaca upisao u 78. minutu. Filip Mladenović je takođe bio zapažen u porazu svog Kelna od Šalkea rezultatom 3:1, sjajnom asistencijom za jedini gol svoje ekipe. Levi bek je pogodio u obrvu Bitenkura koji je pogotkom glavom smanjio na 2:1. Leverkuzen nije imao dovoljno koncentracije i nije iskoristio igrača više protiv Augzburga i tako izgubio vredna dva boda u borbi za Ligu šampiona. Konačan rezultat je bio 3:3. Rezultati: Subota Volfsburg – Menhengladbah 2:1 (Draksler 15, Kruze 17 - Rafael 23) Štutgart – Hofenhajm 5:1 (Nidermajer 5, 51, Rup 42, Kostić 78, Verner 83 - Kramarić 73) Augsburg – Leverkuzen 3:3 (Ko Dža Čeol 5, 44, 57 - Belarabi 60, Verhaeg 80 ag, Čalhanoglu 93) Verder – Hanover 4:1 (Bartels 18, Pizaro 26, Selasije 56, Junuzović 67 - Karaman 45) Ajntraht – Ingolštad 1:1 (Rus 69 - Hartman 8) Keln – Šalke 1:3 ( Bitenkur 33, Huntelar 2, Mejer 23, Di santo 76) Dortmund – Bajern 18:30 Nedelja Majnc – Darmštad Hamburger – Herta