Vojvodina minimalcem srušila OFK Beograd, Borac odneo bodove sa Banjice! (VIDEO)

SUPERLIGA 12. KOLO

Pobede su pored Zvezde ostavarile ekipe Borca i Vojvodine, dok su dva meča odigrana bez golova
Objavljeno: 21:22h
Fudbaleri Borca iz Čačka pobedili su u Beogradu Rad sa 3:2 Borka Veselinovića u osmom i Nikole Maraša u 43. minutu
Filip Knežević golovima u 30. i 53. Darko Zorić u 73. minutu iz jedanaesterca.
Kad je muka, tu je Luka: Jović doneo pobedu Zvezdi na teškom gostovanju u Subotici! (FOTO)(VIDEO) Borac sada ima 21 bod na trećem mestu, a Rad, koji je pretrpeo drugi uzastopni poraz, zauzima 10. mesto sa 13 bodova.
Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu OFK Beograd sa 1:0 i naneli mu deveti prvenstveni poraz
Nikola Ignjatijević koji je u 71. minutu zatresao svoju mrežu prekinula niz od tri utakmice bez pobede
Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na svom terenu Radnički iz Niša sa 1:0
Jasmin Trtovac u 66. minutu. posle pete prvenstvene pobede ima 18 bodova, a Radnički je sedmi sa dva boda manje.
koji su se igrali od 19 sati, nije bilo golova.
Jagodina - Voždovac i Mladost U narednom kolu Novi Pazar će u Beogradu igrati protiv Voždovca, Radnički će dočekati Spartak Zvezda je prva na tabeli sa 32 boda i ima 10 više od drugoplasiranog Javora, ali i 12 od Partizana koji na četvrtom mestu ima utakmicu manje. Spartak koji je tri utakmice bez pobede, zauzima 12. mesto sa 11 bodova.
Partizan će u ponedeljak od 19.00 časova igrati protiv Čukaričkog, u poslednjoj utakmici 12. kola. U prvenstvu sledi dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2016. godine Zvezda će na svom terenu igrati protiv Vojvodine, a Spartak u Nišu protiv Radničkog. Petak: Subota: Ponedeljak: