ON JE ČOVEK KOJI DAJE EVROGOLOVE U NAJVAŽNIJIM MEČEVIMA: Sevnula desnica Milana Pavkova, lopta u mreži Stojkovića!
Milan Pavkov postiže gol u 159. Večitom derbiju, Foto: Printscreen/Youtube/LoptaDor

Pavkov je ponovo heroj

Zvezda je stigla do izjednačenja u 74. minutu

Milan Pavkov je ponovo heroj Crvene zvezde i Delija zbog novog evrogola.

Napadač crveno-belih se pretplatio na spektakularne golove u važnim utakmicama i to je potvrdio na 159. Večitom derbiju.

Tražila je Crvena zvezda izjednačenje u drugom poluvremenu, a onda se dogodio 74. minut kada je Pavkov najpre jednu dubinsku loptu u skoku spustio do Bena, ovaj mu je vratio, Pavkov u maniru vrhunskih napadača iz prve iskosa sa nekih dvadesetak metara raspaljuje po loptu.

Udarac je bio filigranski precizan, Stojković nije uhvatio loptu, a ona se od stative odbila u mrežu za 1:1.

Istog trenutka je počela pesma zvezdaša koja je nastala na utakmici protiv Liverpula u Ligi šampiona "Ej Pavkov, skoči, daj gol glavom".