PRŠTALI GOLOVI NA JUGU SRBIJE: Haskiću dovoljno 35 minuta za het-trik, Vranjanci postaju ozbiljna gol mašina!
Fudbaleri Radničkog iz Niša ubedljivo su pobedili Radnik, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 24. KOLO

Ekipa Saše Ćurčića je rešila da pobegne sa dna tabele

Sve oči srpske fudbalske javnosti su uprte u 159. Večiti derbi, ali ni na drugim utakmica nije bilo manje uzbudljivo.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Radnik iz Surdulice sa 4:1. Najzaslužniji za trijumf bio je Nermin Haskić koji je pitanje pobednika rešio u prvom poluvremenu kada je pored svog imena upisao tri pogotka. Posle ovog meča, Haskić je prvi strelac Superlige Srbije sa 16 golova.

Nermin Haskić
Nermin Haskić foto: Starsport©

Prvi su do gola došli gosti kada je Milovanović pogodio u trećem minutu. Međutim, tada na scenu stupa Haskić koji izjednačuje u osmom minutu. Isti igrač je preokrenuo na 2:1 u 30. minutu, a treći gol za tim Nenada Lalatovića postigao je u 43. Konačan rezultat postavio je Đorđević golom u 63. minutu.

Ekipa Saše Ćurčića je rešila da pobegne sa dna tabele. Izgleda da je nekadašnji igrač Partizana doneo nešto novo u svlačionicu vranjskog Dinama pa je kao rezultat toga došla i druga uzastopna pobeda. Žrtva je bio Napredak iz Kruševca koji je sa juga Srbije ispraćen sa četiri gola u mreži.

Dinamo iz Vranja je ubedljivo slavio
Dinamo iz Vranja je ubedljivo slaviofoto: Printscreen Youtube

Prvi strelac za tim iz Vranja bio je Popović u 40. minutu. U nastavku je zablistao Dimitrov koji je pogodio u 51. i 74. minutu, a pet minuta pre kraja utakmice Stevanović postiže četvrti gol za Vranjance.

U duelu između Voždovca i Vojvodine slavili su domaći i to tek u finišu meča. Strelac je bio Mikić u 88. minutu.