BIO NEKAD EL KLASIKO: Suarez uništio Real i odveo Barselonu u finale Kupa Kralja!
Luis Suarez proslavlja gol protiv Real Madrida, Foto: EPA

KUP KRALJA

Fudbaleri Barselone plasirali su se u finale španskog Kupa Kralja pošto su na Santjago Bernabeu savladali ekipu Real Madrida ubedljivim rezultatom 3:0.

Prvo poluvreme je završeno bez golova, da bi vođstvo Barseloni doneo Luis Suarez u 50. minutu igre.

U nastavku su Madriđani pokušali da izjednače rezultat, ali je Barselona nastavila da napada, a ti napadi su se isplatili u 69. minutu kada je Varan postigao autogol i to je značilo da je Barselona veoma blizu prolaska dalje, a Luis Suarez je sa bele tačke odradio čuvenu Panjenku samo pet minuta kasnije i doneo veliko slavlje katalonskom timu.

U drugom polufinalu sastaju se Valensija i Betis, a prvi meč završen je rezultatom 2:2, tako da će u revanšu sve biti otvoreno.