NOVI TRENER SA TRIBINA GLEDAO PLES LISICA: Terijeri 'odgrizli' pobedu u 91. minutu, Everton na islandski pogon!
Slavlje Vardija i Medisona, Foto: AP

28. kolo premijer lige

Rafa Benitez i Njuka slavili na svom stadionu

Novi trener Lestera Brendon Rodžers sa tribina je gledao pobedu Lisica nad Brajtonom od 3:0.

Posle sedam utakmica bez pobede Lester je uspeo da upiše tri boda zahvaljujući golovima Vardija i Greja.

Načeo je Demari Grej Brajton na King Pauer stadionu u 10. minutu, da bi u 63. minutu Vardi iskoristio dodavanje Medisona. Smanjio je Poroper tri minuta kasnije, ali gosti nisu uspeli da preokrenu stvari u svoju korist i Lisice su napokon slavile.

Everton je nadigrao Kardif na njihovom terenu sa 3:0 i tako je posle tri vezana poraza stigao do pobede.

Sigurdson je bio junak trijmfa sa dva postignuta gola, dok je Kalvert Luin u sudijskoj nadoknadi stavio tačku na ubedljivu igru kluba iz Liverpuala.

Hadersfild je golom Munijea u 91. minutu došao do pobede nad Vulfsima (1:0). Ipak, za Terijere će biti naučna fantastika opstati u ligi pošto su i dalje prikovani za dno tabele sa samo 14 osvojena boda.

U poslednjem meču dana Njukasl je savladao Barnli sa 2:0.