NOVA POBEDA NIŠLIJA, VOJVODINA U KANALU: Pankov presudio bivšem klubu za +9 u odnosu na Partizan!
Nova pobeda za fudbalere Radničkog, Foto: Beta/Saša Đorđević

superliga srbije, 23. kolo

Fudbaleri Radničkog savladali su u okviru 23. kola Superlige na Karađorđu ekipu Vojvodine sa 1:0 i nastavili niz mečeva bez poraza koji je sada na 21 utakmici.

Gol vredan tri boda postigao je u 47. minutu meča Radovan Pankov nakon gužve u šesnaestercu i na asistenciju Tarasa Bondarenka.

Pankov je nakon gola naglašeno gestikulirao ka publici kao da poručuje da među njima ima nekih neraščišćenih računa iz vremena kada je nosio dres Vojvodine.

Radovan Pankov, štoper ekipe Radničkog
Radovan Pankov, štoper ekipe Radničkog foto: Starsport©

Teren stadiona Karađorđe bio je u izuzetno lošem stanju i nije dozvolio ekipama da pokažu šta umeju, ali je nakon primljenog gola Vojvodina zaigrala bolje nego u prvom poluvremenu i došla do nekoliko prilika, ali bez uspeha.

Nišlije su upisale i svoj 56. bod ove sezone, dok su fudbaleri Vojvodine ostali na devetoj poziciji sa 28 bodova.