ZGAŽENE LALE: Crvena zvezda srušila Vojvodinu!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

superliga, 22. kolo

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Objavljeno: 18:03h

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali Vojvodinu sa 4:0

Beograđani su već na poluvremenu vodili sa 2:0 čime su jasno stavili do znanja Lalama da im neće prepustiti ni bod, a kamoli sva tri. Imala je Vojvodina svoje šanse, ali je Borjan bio siguran na golu Crvene zvezde.

Golove za beogradske crveno-bele postigli su Boaći u 24. i 68. minutu, a strelci su bili Simić u 28. i Milan Pavkov u 89. minutu. Osim toga, utakmicu je obeležio i Marko Marin čije su lopte sa očima lako pronalazile saigrače, ali i debi Mirka Ivanića koji je nekada nastupao za Vojvodinu i Erika Jirke.

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

90' - Kraj meča!

89' - GOOOOL! Umetnost Marina koji je dodao do PAvkova koji pogađa za 4:0.

88' - Pokušava Matić, ali Borjan izbacuje u korner.

84' Umesto Veljka Simića u igru je ušao Mirko Ivanić koji je nekada nastupao za Vojvodinu.

78' - Poslednja izmena u timu Vojvodine, umesto Gojkova na terenu je Mesarović

75' - Umesto Boaćija u igru je ušao Milan Pavkov.

73' - Umesto Ekea u timu Vojvodine u igru je ušao Matić.

Bakljada Delija na Severu
Bakljada Delija na Severu foto: Printscreen/Arena Sport

70' - Pokušao je Ponovo Boaći, ali je bio neprecizan sa 16 metara.

68' - GOOOOL! Odlično je centrirao Stojković, a lukavi Boaći glavom savladao golaman Vojvodine.

64' - Izmena u Vojvodini, u igru je ušao Nešković umesto Đurića.

63' - Nova šansa za Vojvodinu, ali je Borjan još jednom spasio gol çrveno-belih.

62' - Umesto Bena u igru ulazi Erik Jirka.

56' - Pokušala je Vojvodina, ali je Borjan spasio gol Crvene zvezde.

54' - Žele Beograđani još jedan gol i pritisli su odbranu Lala, ali za sada bez uspeha.

49' -Nova šansa za Crvenu zvezdu, ali se u šesnaestercu Vojvodine spetljao napadač crveno-belih.

1 / 6 Foto: Starsport©

17:07 - Počinje drugo poluvreme.

POLUVREME: Crvena zvezda - Vojvodina 2:0

Šampionskih prvih 45 minuta izabranika Vladana Milojevića, crveno-beli su lagano materijalizovali svoju inicijativu i zasluženo vode sa dva gola razlike.

37' - Najbolja šansa za Vojvodinu, Graovac je pokušao posle dobro ubačene lopte, ali je šutirao preko gola.

Parola Delija
Parola Delijafoto: FK Crvena zvezda

28' - GOOOL!!! Blickrig Crvene zvezde - čudesan pas Marka Marina za Simića, koji je obišao golmana i rutinski pogodio mrežu!

24' - GOOOOL! Ričmond Boaći za 1:0 na Marakani. Sedmi gol za reprezentativca Gane u Superligi. Ben je poslao povratnu u kazneni prostor, lopta se odbila pravo da Boaćija, koji je uhvatio volej i matirao Rockova.

19' - Odličan šut Marka Marina iz slobodnog udarca, pokušao je da iznenadi Rockova šutriravši u njegov ugao, ali nije se dao prevariti golman Vojvodine.

12' - Moglo je biti baš opasno ispred gola Rockova, došla je lopta do Čaušića u šesnaestercu Vojvođana, ali se vezista Zvezde okliznuo i nije uspeo lepo da zahvati loptu.

Navijači Vojvodine još nisu stigli na meč
Navijači Vojvodine još nisu stigli na mečfoto: Espreso.co.rs
Sever je prilično ispunjen
Sever je prilično ispunjenfoto: Espreso.co.rs

1' - Utakmica je počela.

16:00 - Sve je spremno za početak meča.