NIJE 10:0 REZULTAT REZERVISAN SAMO ZA SEOSKE LIGE: Benfika išamarala povratnika u portugalsku elitu!
Fudbaleri Benfike, Foto: EPA/Mario Cruz

Brzo će oni natrag u drugu ligu

Srpski fudbaleri nisu učestvovali u podvigu Benfike, jer u konkurenciji za tim nije bio Andrija Živković, a Ljubomir Fejsa je povređen

Objavljeno: 21:19h

Ne dešava se često da neki tim u prvenstvu pobedi sa 10:0.

Upravo tim rezultatom Benfika je savladala povratnika u najviši rang portugalskog fudbala Nacional na domaćem terenu. Na poluvremenu je bilo 3:0. Do 85. minuta, ekipa iz Lisabona je povisila na 7:0, a u poslednjih pet minuta domaći su dali još tri gola.

Srpski fudbaleri nisu učestvovali u ovom podvigu Benfike. U konkurenciji za tim nije bio Andrija Živković, a Ljubomir Fejsa je povređen.