TRIJUMF ZA KRAJ: Marin srušio Maribor u južnoameričkom stilu!
Trenutak kada Marin postiže pogodak za pobedu, Foto: Youtube / Printscreen

prijateljska utakmica

Duel Zvezde i Maribora mogli ste da gledate direktno na našem sajtu

Objavljeno: 19:30h

Fudbaleri Crvene zvezde minimalnom pobedom nad Mariborom završili su pripreme u Turskoj - 1:0 (0.0).

Crveno-beli možda nisu odigrali najkvaliteniju utakmicu, ali su zahvaljujući majstoriji Marka Marina obezbedili trijumf nad liderom slovenačkog prvenstva.

Izabranici Vladana Milojevića odigrali su pravu takmičarsku utakmicu i najavili dobar nastavak sezone u Superligi.

Prvo poluvreme je bilo prilično tvrdo, Zvezda je diktirala tempo, dok su Slovenci čekali svoju šansu posle kontre. Imali su svoje šanse Jovičić i Jirka, ali nedostajalo je malo preciznosti prilikom njihovih udaraca.

Nastavak je obeležio gol Marka Marina. Najbolji fudbaler Crvene zvezde je u 79. minutu pokazao zašto je klasa od fudbalera.

Razmenio je 'Mesi iz Gradiške' pas sa novijaliom Gajićem, zaplesao je u šesnaestercu Marbiora i veoma inteligentno, spoljnom, potpuno iznendaio Handanovića.