BRUTALNA OSVETA CRVENO-BELIH: Evropska Zvezda razmontirala Bugare i najavila sjajan nastavak sezone!

prijateljska utakmica

Duel iz Turske možete gledati na našem sajtu

Objavljeno: 17:19h

Fudbaleri Crvene zvezde nastavljaju sa odličnim izdanjima na pripremama u Turskoj.

Izabranici Vladana Milojevića su nadigrali starog dužnika, ekipu Ludogoreca rezultatom 3:1 (2:0) i tako mu se revanširali za poraz iz 2016. godine.

Pokazali su crveno-beli zavidnu formu u pripremnoj fazi i nagovestili da imaju, možda, čak i bolji sastav u odnosu na jesenas.

Načeo je Bugare u 33. minutu El Fardu Ben posle izvanrednog dodavanja Jirke, da bi pred kraj prvog poluvremena Boaći iskoristio teledirigovan pas Rodića.

Uspeo je Ludogorec da postigne gol u 54. minutu - Vanderson je ispratio lepu akciju Bugara i zakucao loptu u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Milan Pavkov u 72. minutu - napadač iz Begeča je uhvatio volej i probušio golmana Ludogoreca.