MONSUN I POLJACI SRUŠILI PARTIZAN: Neuslovi u Turskoj i letargična igra crno-belih!
Mesto na kome će se odigrati drugi pripremni meč Partizana, Foto: Espreso

pripremna utakmica

Novi poraz vicešampiona Srbije u Beleku

Objavljeno: 17:00h

Fudbaleri Partizana izgubili su i u drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj pošto su poraženi od poljske Krakovije rezultatom 1:0 (0:0).

Mogao je Partizan već na početku susreta da dođe do prednosti, ali je talentovani Filip Stevanović promašio zicer i propustio šansu da upiše prvenac u seniorskom timu.

Imali su Poljaci svoju šansu, ali nisu uspeli da savladaju Kljajića, dok su crno-beli u prvom poluvremenu još jednom bili blizu pogotka.

Musa Ndžai je poslao odličnu povratnu loptu za Kosovića, koji je loše regovao.

1 / 2 Foto: Espreso.co.rs

U nastavku je u prvom planu bilo vreme, koje je prilično otežavalo ekipama da pruže zanimljiviji fudbal. Kiša je konstantno padala, što se odrazilo na kvalitet igre i jednih i drugih.

Zoran Mirković je u 60. minutu pružio šansu novajliji Bosiću da upiše debi u dresu Partizana, a nekadašnji omladinac Crvene zvezde je nakon samo tri munta zaradio crveni karton. Minut nakon isključenja Bosića usledio je start Uroševića u kaznenom prostoru i penal za Krakoviju.

Ajram Kabrera je sa bele tačke potpisao drugi poraz Partizana na pripremama u Beleku.

Pogledajte i kakvo je vreme bilo u Turskoj pre početka ovog susreta.