ZVEZDINA DVA LICA: Crveno-beli slavili u prvoj kontrolnoj utakmici - Zoran Popović poslao poruku Milojeviću!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: FK Crvena zvezda

kontrolna utakmica

Hajdin i Jovičić strelci, ali moralo je da bude ubedljivije

Objavljeno: 19:54h

Fudbaleri Crvene zvezde trijumfovali su u prvoj kontrolnoj utakmici u Belku, gde su savladali nemačkog niželigaša Nordhauzena, rezultatom 2:0.

Već u trećem minutu Hajdin je doveo crveno-bele u vođstvo, naleteo je na loptu na nekih 16 metara i snažnim šutem pogodio mrežu.

Nije to bilo možda najbolja igra Zvezde, ali srpski šampion je prvo poluvreme završio sa dva gola prednosti.

Igrao se 28. minut, Rodić je odložio loptu do Jovičić koji je snažno šutirao sa više od 20 metara i lopta je uz nespretnu reakciju golmana Uliga završila u mreži.

U nastavku Milojević je zamenio kompletnu startnu postavu, a rezultat se nije menjao iako je Zvezda imala nekoliko izvanrednih prilika, ali lopta nije htela u gol.

Ipak, drugi deo igre je obeležio sjajni Zoran Popović, koji je pokazao sjajne reflekse i poslao poruku Milojeviću da u nastavku sezone može ozbiljno da računa na njega.

Startna postava crveno-belih:

Borjan, Hajdin, Savić, Babić, Rodić, Jovančić, Jovičić, Ben, Jirka, Marin, Pavkov.

Izabranike Vladana Milojevića očekuje još četiri konrolne utakmice, a protIvnici će biti znatno kvalitetniji u odnosu na Nordhauzen.