KARIM JE OPET ONAJ STARI: Benzema i Real protutnjali Barselonom, Mesijevo 'bockanje' zasenilo sve!
Leo Mesi, Foto: AP

Primera, 21. kolo

Fudbalska klasa na delu

Fudbaleri Barselone pobedili su Đironu sa 2:0, u 21. kolu Primere, a Leo Mesi je ponovo pokazao delić svoje magije.

Barsa je u gradskom derbiju gostovala "mlađem bratu" i već u 9. minutu došla je do prednosti golom Nelsona Semeda, da bi u 68. minutu Argentinac potvrdio pobedu uz magian gol.

Suarez je započeo akciju, Alba je uposlio Mesija, koji je majstroski "bocnuo" loptu i potvrdio trijumf svoje ekipe.

U prvom meču dna Valjadolid je savladao Seltu, rezultatom 2:1.

Fudbaleri Real Madrida na gostovanju Espanjolu zabeležili su treću uzastopnu pobedu u La Ligi.

Kraljevski tim je u katalonskoj prestonici slavio 4:2 i posle 21. kola zaostaje deset bodova za vodećom Barselonom, dok drugoplasirana Sevilja ima pet više. Utakmicu je obeležio Karim Benzema, koji je odigrao fenomenalnu partiju i počeo da podseća zašto ga se cela fudbalska planeta plašila.

Primera, 21. kolo:

Sevilja – Levante 5:0 (0:0) (Ben Jeder 48, Silva 60, Vaskez 71, Sarabija 80pen, Promes 90pen)

Atletiko Madrid – Hetafe 2:0 (2:0) (Grizman 27, Saul 37/

Leganes – Eibar 2:2 (0:2) (En Nesiri 46, 67 – Kike 29, Džordan 36)

Valensija – Viljareal 3:0 (1:0) (Dijakabi 4, Čerišev 51, Rodrigo 86)

Valjadolid – Selta 2:1 (0:1)