DUŠAN SILNI!!! GRMLJAVINA TADIĆA U AMSTERDAMU: Srbinu su dovoljna tri minuta za fudbalski doktorat!
Dušan Tadić, Foto: AP

umalo het-trik

Čovek trese mreže kao da je napadač

Desetka reprezetacije Srbije pokazuje da igra fudbal života - Dušan Tadić je postigao dva gola protiv Herevena i potvrdio sjajnu formu.

Tadić je za svega tri minuta dva puta pronalazio put do mete. Prvo se u maniru rasnih napadača snašao u šesneaestercu gostiju, da bi samo tri minuta kasnije majstroski lobovao golmana Herevena.

Mogao je do poluvremena da postigne i het-trik, ali je promašio penal. Šteta, zaslužio je to zbog ovakve partije.

Utakmica između Ajaksa i Herevena je još u toku, a rezultat je 3:3. Vrlo uzbudljiva utakmica u Amsterdamu.