LUDILO U RIMU: Kolarov dao gol, Vučica umalo ispustila pobedu! Žervinjo za pobedu Parme, Inter opet kiksnuo!
Aleksandar Kolarov, Foto: AP

20. kolo serije a

Mladi Zaniolo će biti veliki igrač

Roma je na svom stadionu savladala Torino rezultatom 3:2 u okviru 20. kola Serije A.

Strelac u pobedi Rimljana bio je Aleksandar Kolarov, koji je 34. minutu bio siguran sa bele tačke.

Roma je lako došla do vođstva, ali su joj Bikovi na kraju meča golovima Rinkona i Ansaldija zakoplikovali situaciju.

Ipak, Vučica je posle ispuštenih 2:0 uspela da dođe do pobede golom El Šaravija.

U drugom meču dana, Parma je slavila nad Udinezeom rezultatom 2:1.

Strelac prvog gola za goste koji su se ove sezone vratili u Seriju A bio je Roberto Ingleze u 11. minutu.

Izjednačenje je doneo Stefano Okaka u petom minutu nastavka.

Konačnih 2:1 18 minuta kasnije postavio je Žerve Lomb Jao Kuasi - poznatiji kao Žervinjo. On je pretrčao 70 metara sa loptom i dao gol.

U poslednjem meču dana, Inter i Sasuolo odigrali su na stadionu Đuzepe Meaca rezultatom 0:0.

Serija A, 20. kolo:

Subota:

Roma – Torino 3:2 (2:0) (Zaniolo 15, Kolarov 34. penal, El Šaravi 73 – Rinkon 51, Ansaldi 67)

Udineze – Parma 1:2 (0:1) (Okaka 50 - Ingleze 11, Žervinjo 68)

Inter – Sasuolo 0:0