SRBIN JE TURSKI HEROJ: Bivši igrač crveno-belih sa dva gola prodrmao svoju ekipu i doneo joj pobedu!
Danijel Aleksić, Foto: Printscreen/Youtube

JUNAK

Srbinov gol je upalio motore Malatiji za potpuni preokret

Srpski fudbaler Danijel Aleksić je heroj turskog kluba Malatija.

U prvom meču osmine finala turskog Kupa, njegova ekipa se sastala sa Bodrumom i slavila sa 3:2 posle preokreta. Malatija je do trijumfa stigla u poslednjih deset minuta susreta.

Najzaslužniji za pobedu je Aleksić. On je prvo pogodio sa penala u 80. minutu, a taj gol je upalio motore Malatiji za potpuni preokret.

Izjednačenje je doneo Pereira tri minuta kasnije, a sjajnu partiju krunisao je Aleksić drugim golom u 89. minutu. Na ovom meču bivši fudbaler Crvene zvezde Mičel Donald ušao je u igru početkom drugog poluvremena.