Portugalci slave Srbina: Stojiljković odveo Bragu u osminu finala LE! (VIDEO)

Liga Evrope, šesnaestina finala

Sion umalo da iznenadi, ali je naš napadač pogodio na drugoj utakmici za redom u Ligi Evrope

Fudbaleri Brage uspeli su da se plasiraju u narednu rundu Lige Evrope pošto su uspeli da odbrane prednost iz prvog meča sa Sionom od 2:1. Nije delovalo sve tako sjajno po portugalskog predstavnika - Teofanis Gekas je već u 16 minutu doveo Švajcarce u prednost, ali je posle 11 minuta izjednačio Žosue sa bele tačke. Samo dva minuta kasnije Gekas postiže drugi gol i izjednačava ukupni skor. Sigurno je da nije bilo veselo u svlačionici Brage na poluvremenu, ali trener Brage Fonseka je mogao na trenutak da predahne kada je srpski napadač Nikola Stojiljković doneo izjednačenje svojoj ekipi i prednost u dvomeču. Meč je i završen rezultatom 2:2, a bivši napadač Čukaričkog se sve više nameće selektoru Radovanu Ćurčiću. (Espreso.co.rs)