Žilavi PSV odoleo Atletiku, Mančester Siti pokorio Kijev! (VIDEO)

Liga šampiona, osmina finala

Engleski predstavnik ostvario dobar rezultat na istoku Evrope i napravio veliki korak ka osmini finala, dok Atletiko nije uspeo da slomi otpor Holanđana i pred revanš sve ostaje otvoreno
Objavljeno: 23:19h

Fudbaleri Mančester Sitija nisu dozvolili iznenađenje na meču sa Dinamo Kijevom, pa će pred revanš meš na "Etihadu" imati prednost od 3:1. Ukrajinci su bili u egalu tokom meča, držali su visok procenat poseda lopte, stvarali šanse, ali ih nisu iskoristili. "Građani" su iskoristili dve šanse više i mogu biti zadovoljni konačnim rezultatom - 3:1. PSV i Atletiko Madrid su odigrali bez golova u Ajndhovenu i pred revanš meč na "Visente Kalderonu" je sve otvoreno. Posle dinamičnog i zanimljivog prvog poluvremena, u nastavku dolazi do opadanja tempa. I jedni i drugi su imali šanse za pogodak, ali nisu imali dovoljno koncentracije u završnici. "Jorgandžije" nisu iskoristile činjenicu da su "Filipsovci" ostali sa igračem manje od 68. minuta. Rezultati: Dinamo Kijev - Mančester Siti 1:3 (Bujalski 59 - Aguero 15, Silva 40, Ture 90) PSV - Atletiko 0:0 Tok utakmica: 90. Snovi Ukrajinaca o plasmanu u četvrtfinale su možda i završeni, a za to se pobrinuo Jaja Ture! 1:3 Siti jednom nogom u 8 najboljih posle ovog gola! 76. Na tribinama Olimpijskog stadiona u Kijevu je i predsednik Ukrajine Petro Porošenko, u društvu ukrajinskih vojnika.

68
PSV Pereiro , čini se prestrogo, žuti karton.
66. koreografija
58. Dinamo smanjuje na 1:2, golom Bujalskog koji se upisuje u strelce uz puno sreće! Lopta je posle šuta Ukrajinca zakačila Otamendija i prevarila gomana Harta! 1:2 54. Delić atmosfere
47. Dinamo Kijev u igru je ušao fenomenalni Žunior Moraeš
46. Dobro pitanje! Ko prvi daje gol?!
45. kraj prvih poluvremena jednom nogom u narednoj rundi čekivati golove u drugom poluvremenu 39. David Silva 2:0 30. 28. pobede u 75 posto slučajeva
23 18. 15. Goooooool! Aguero je savladao Šovkovskog! 10. 5. Velika šansaa! Hart nekako uspeva da sačuva mrežu posle šuta Jarmolenka! 4 Prva šansa Holanđana izbacio loptu sa gol linije 3 Navijači PSV imaju neki osećaj
1. Utakmice su počele!
20:30 20:00 Dinamo Kijev Mančester Siti Psv Atletiko 19:30 15 golova na poslednjih 16 utakmica
19:00 Mančester Siti
18:30 Lotar Mateus predviđa pobedu Sitija i remi na "Filips Areni"
18:00 Dinamo Kijev neporažen