PARTIZANOVCI REŠETAJU: Posle karambola Đuka - koji na kraju kuka, Zlatni Orlić u 92. minutu za ekstazu navijača!
Uroš Đurđević i Ivan Šaponjić, Foto: BETA, EPA

Srbi na nivou

Fudbalski dan obeležili bivši igrači kluba iz Humske

Partizanovi nekadašnji napadači cepaju mreže na Pirinejskom poluostrvu: Ivan Šaponjić i Uroš Đurđević su pogađali na današnjim mečevima za svoje timove.

Krenućemo od Đurđevića, koji je u porazu Sportinga od Saragose bio strelac. Posle gužve u kaznenom popularni Đuka je bio najspretniji. Ipak, njegov tim je poražen i trenutno se nalazi na devetoj poziciji španske druge lige.

Ivan Šaponjić je bio heroj osvojenog boda Benfike B u derbiju protiv rezervnog tima Porta. Zlatni Orlić je postigao gol u nadoknadi vremena i izjednačio rezultat - 2:2.