ČEKIĆARI UGASILI SVECE ZA ŠEST MINUTA: Felipe Anderson je Vest Hemov božićni poklon!
Redmond i Felipe Anderson, Foto: AP

19. KOLO, PREMIJER LIGA

Preokret na Sent Merisu

Objavljeno: 22:49h

Vest Hem je slavio na gostovanju Sautemptonu rezultatom 2:1 u okviru poslednjeg meča 19. kola Premijer lige i tako je prekinuo niz Sveca od dve uzastopne pobede.

Heroj utakmice bio je sjajni Felipe Anderson koji je sa dva gola zaslužio da dobije epitet najboljeg aktera utakmice.

Sve u ovom meču dogodilo se za devet minuta. Prvo je Redmond doveo domaćina u prednost u 50. minutu, da bi tri minuta kasnije na scenu stupio inspirisani Braziac, mastorija sa ivice kaznenog.

Šest minuta kasnije ponovo Anderson posle sjajne kontre i još boljeg pasa Antonija za preokret Vest Hema i ispostaviće se, na kraju, pobedu Čekićara.