FULAME, OVO MORAŠ DA DOBIJEŠ: Arsenal kažnjen za grešku, Eden Azar je Sarijev čovek za pobede!
Klaudio Ranijeri nikako da pokrene Fulam od svog dolaska, Foto: Reuter

Premijer liga, 19. kolo

"Kolibari" tačno na polovini sezone imaju ukupno 11 osvojenih bodova

Tako blizu, a tako daleko, bio je Fulam od preko potrebne pobede i osvajanja tri boda protiv Vulverhemptona, ali na kraju će morati da se zadovolji remijem 1:1.

A poveli su u 74. minutu preko Rajana Sesenjona posle dosta sreće i loše reakcije kompletne odbrane "vukova".

Međutim, na koji su način postigli vodeći gol, isto tako su ga primili, zahvaljujući nespretnoj i nesrećnoj reakciji svoje odbrane. Bio je 85. minut kada je Sez doneo izjednačenje gostima.Mitrović je odigrao čitav meč. Tako će Fulam ostati u zoni ispadanja na 19. mestu sa samo 11 bodova tačno na polovini sezone.

Arsenal je imao naizlged lako gostovanje u Brajtonu, ali je uprkos vođstvu ispustio pobedu i odigrao 1:1. Obamejnag je Tobdžijama doneo predost, ali je Lokadilja posle greške Lihštajnera.

Čelsi je nakon poraza od Lestera uspeo da se oporavi pošto je na gostovanju savladao Votford sa 2:1. Čovek odluke je bio Eden Azar koji je sa dva gola bio junak pobede Plavaca.