Realu ni sudija ne pomaže: Madriđani zasluženo ostali bez bodova u Malagi! (VIDEO)

Primera, 25. kolo

Titula sve dalja izabranicima Zinedina Zidana
Objavljeno: 18:40h

Fudbaleri Malage i Real Madrida su remizirali na stadionu "La Rosaleda" rezultatom 1:1 i tako ostali na 9 bodova zaostatka za vodećom Barselonom posle 25 odigranih kola u Primeri. Kraljevski klub u prednost stiže preko Kristijana Ronalda u 33. trećem minutu, koji postiže gol iz čistog ofsajda posle centaršta Krosa iz slobodnog udarca. Samo tri minuta kasnije Ronaldo pada u kaznenom prostoru i sudija pokazuje na belu tačku. Portugalac izvodi jedanaesterac, ali ga Karlos Kameni čita i rezultat ostaje 0:1. Pravda je zadovoljena u 66. minutu posle akcije štopera ekipe sa obale Mediterana, Veligton je centrirao, a Albentosa pogodio za konačan rezultat - 1:1. U prvom meču dana u Primeri, Sevilja je u gostima remizirala sa Rajo Valjekanom rezultatom 2:2. (Espreso.co.rs)