SERGEJ I LACIO U DUBIOZI: Atalanta u prvom minutu do pobede, VAR u 93. poništio gol Rimljanima!
Sergej je večeras bio nemoćan, Foto: EPA

Serija A, 16. kolo

Drama u Bergamu

Objavljeno: 23:25h

Fudbaleri Atalante su na svom stadionu savladali Lavcio golom u prvom minutu u pretposlednjem meču 16. kola Serija A.

Već u prvom minutu domaćin je došao u vođstvo. Posle centaršuta, Radu je očajno intervenisao i praktično asistirao Duvanu Zapati, pa Kolumbijcu nije bilo teško da dovede Atalantu u vođstvo.

Mogli su Rimljani do izjendačenja u nadoknadi vremena, ali je VAR opravdano poništio gol Aćerbija.

Krizi Lacija kao da se ne vidi kraj. Ovo im je bila peta uzastopna utakmica u Seriji A bez pobede.

Serija A, 16. kolo:

Inter - Udineze 1:0 Torino - Juventus 0:1

SPAL - Kjevo 0:0

Sampdorija - Parma 2:0 (Kaprari 66, Kvaljarela 69)

Fiorentina - Empoli 3:1 (Miraljas 40, Simeone 59, Dabo 78 - Krunić 24)

Frozinone - Sasuolo 0:2 (Arijaudo 44 autogol, Berardi 58)

Kaljari - Napoli 0:1 (Milik 90+1)

Roma - Đenova 3:2 (Facio 31, Klajvert 46, Kristante 60 - Pjontek 17, Hiljemark 33)

Ponedeljak Atalanta - Lacio 1:0 (Zapata 1')