NOVI SLUČAJ IZ 'DVOJKE U KECA' U SRPSKOM FUDBALU: Meč u Subotici rešen penalom u 96. minutu! Na Karađorđu 0:0!
Lud meč u Subotici, Foto: Starsport©

SUPERLIGA - 21. KOLO

Potpuni preokret se dogodio u drugom poluvremenu na gradskom stadionu u Subotici. Radnik ispao sa mesta koje vodi u plej-of

Objavljeno: 18:43h

Vodio je Voždovac sa 2:0 na poluvremenu meča u Subotici, ali je uspeo tim iz Beograda sve da prospe, Spartak je golom u 96. minutu došao do totalnog preorketa i pobede od 3.2.

Andrija Luković je doveo goste u vođstvo, da bi pred kraj prvog poluvremena Ziličić svojim debitanskim golom duplirao prednost Voždovčana.

Drugo poluvreme i potpuno druga slika na terenu, Obradović u 62. minutu, pa majstorija Torbice iz slobodnog udarca za izjednačenje.

Glavni arbitar je u 96. mintuu pokazao na belu tački, Ćalasan je preueo odgovoronst i doneo pobedu Subotičanima.

U Novom Sadu je odigran gradski derbi između Vojvodine i Proletera, a završen je bez pobednika i bez golova.

Ovakav ishod je najmanje odgovarao Radnku iz Surdulice koji je zbog toga ispao sa pozicije broj 8 na tabeli koja vodi u plej-of.

Petak Partizan - Mačva 0:0

Subota Radnik - OFK Bačka 3:2 (2:1) (Zlatanović 10, Stojanović 38, Danoski 51 – Mićić 15, Grabež 70)

Nedelja Spartak - Voždovac 3:2 (0:2) (Obradović 62, Torbica 77, Ćalasan 90+6 - Luković 28, Zličić 42)

Vojvodina – Proleter 0:0 19.30 Čukarički – Crvena zvezda