DŽABA TI GOL, LUKA - KAD TI JE PALAS BRUKA: Da li Mančester Siti može da izgubi u Premijer ligi?
Luka Milivojević, Foto: Reuter

PREMIJER LIGA – 15. KOLO

Građani upisali 13 pobedu u engleskom prvenstvu,

Objavljeno: 23:06h

Kristal Palas Luke Milivojevića uprkos tome što je imao više od pola utakmice igrača više, doživeo je poraz od Brajtona 3:1 u 15. kolu Premijer lige.

Srbin je bio strelac u porazu svog tima, u 81. minutu je pogodio sa bele tačke, ali to je bilo kasno za povratak Palasa u igru. Domaći Brajton je sjajno odigrao prvo poluvreme, spakovao je londonskom klubu tri gola i završio posao.

Mačester Siti je nastavio da beleži pobede u elitnom rangu engleskog takmičenja, Gvardiolin tim je bio blizu remija, ali Votford nije uspeo da postigne gol za 2:2 iako je opkolio gol Građana u poslednih deset minuta. Jednostavno, Građani su se navikli na pobede.