Bajern skinuo breme sa leđa u Bremenu, Borusija do nove pobede, Herta slavila sa Grujićem!

BUNDESLIGA, 13. KOLO

Izabranici Nike Kovača su se popeli na treće mesto Bundeslige i smanjili zaostatak

Fudbaleri Bajerna pobedili su Verder sa 2:1 na gostujućem terenu.

Na taj način izabranici Nika Kovača su se popeli na treće mesto Bundeslige i smanjili zaostatak za drugoplasiranom Borusijom iz Mehengladbaha na dva boda.

Poveo je tim iz Minhena golom Gnabrija u 20. minutu. Izgledalo je da će biti sve lako, ali Osako je izjednačio 13 minuta kasnije. U 50. minutu, Gnabri je postavio konačan rezultat.

Borusija sigurno ide ka šampionskoj tituli. Nova žrtva ekipe iz Dortmunda bio je Frajburg koji je izgubio u gostima sa 2:0.

Igrali su fudbaleri Borusije taman kolikoim je bilo potrebno za nova tri boda. Poveli su u 40. minutu preko Marka Rojsa sa penala. To je bio i rezultat na poluvremenu. U nadoknadi vremena, Pako Alkaser je bio precizan za novu Borusijinu pobedu.