LUKA JOVIĆ MOŽE I ZA MANJE OD MINUT: Srbin šokirao Marsej, dok je kapiten gostiju komičnim autogolom šokirao Evropu
Luka Jović, Foto: Reuter

dominacija srpskog reprezentativca

Dva veoma zanimljiva gola na utakmci između Ajtrahta i Marseja

Objavljeno: 21:45h

Samo 52 sekunde su bile potrebne Luki Joviću da se upiše na meču petog kola Lige Evrope u listu strelaca, a njegov Ajntraht igra protiv Marseja i vodi sa 2:0.

Zasluge za prvi gol idu na račun Mijata Gaćinovića. Momak koji se otvoreno suprostavio Krsrtajiću promešao je odbranu Francza i šutirao, a na pravom mestu našao se sjajni Luka Jović i rutinski pogodio mrežu. Ovo je četvrti gol za Zvezdino dete u Ligi Evrope.

Drugi gol za Ajntraht delo je štopera Marseja Lusia Gustava, koji je potpuno neshvatljivo matirao sopstvenog golmana i tako postigao jedan od komičnijih autogolova u posledenje vreme.