NAJBOLJA PARTIJA CRNO-BELIH U SEZONI: Partizan ispratio Dinamo sa šest komada u mreži!
Fudbaleri Partizana, Foto: Beta/Branislav Božić

17. kolo superlige

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 18:56h

Fudbaleri Partizana zabeležili su ubedljiv trijumf protiv Dinama iz Vranja u meču 17. kola Superlige Srbije - 6:0

Ovom pobedom su crno-beli smanjili zaostatak Nišlija na dva boda i zauzimaju treću poziciju sa 38 bodova, dok su Vranjanci na poslednjem mestu sa samo 7 osvojenih.

Rezultat se nije dovodio u pitanje nijednog trenutka, a crno-beli su poveli komičnim golom Pantića koji je uputio centaršut na peterac, a golman Đurić nespretno reagovao i ispustio loptu kroz ruke, a i noge za vođstvo crno-belih. Rikardo je samo par minuta kasnije povećao prednost svog tima golom sa nekoliko metara i to je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku ista priča, a Partizan je do novog pogotka došao u 55. minutu kada je Danilo Pantić svoj drugi gol na meču postigao na efektan način sa ivice kaznenog prostora.

Prednost na 4:0 povećao je Rikardo takođe svojim drugim golom na meču u 77. minutu, a da to ne bude kraj potrudili su se prvo Đorđe Ivanović koji je sjajno iskoristio šansu koju je dobio u finišu meča i lepim golom u 86. minutu pogodio mrežu, a potom i Nemanja Nikolić u poslednjim trenucima meča za konačnih 6:0.

Nemanja Nikolić
Nemanja Nikolić foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Meč je obeležio i povratak Zorana Tošića koji je zamenio Marka Jankovića.

U narednom kolu crno-beli gostuju u Lučanima, dok fudbaleri Dinama dočekuju Radnički iz Niša.

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

Kraj meča: Partizan - Dinamo 6:0

Fudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizana foto: Starsport©

90' - GOOOL: Puna mreža gostiju - šest komada! Nemanja Nikolić je postigao pogodak!

86' - GOOOL: U listu strelaca se upisao i Đorđe Ivanović

77' - GOOOL: Četvrti gol u mreži Đurića, ponovo je egzekutor bio Rikardo

Rikardo Gomeš
Rikardo Gomeš foto: Starsport©

72' - Mirno u Humskoj, bez prilika - još dvadesetak minuta do kraja susreta

58' - Zoran Tošić je zamenio Marka Jankovića

55' - GOOOL: Kosović za Pantića i BUM: 3:0 za Partizan!

51' - Janković je postigao gol koji je poništen zbog ofsajda

50' - Suraka je oprobao svoj udarac, ali je veoma loše zahvatio loptu

Poluvreme: Partizan - Dinamo 2:0

42' - GOOOL: Rikardo povećava na 2:0 u finišu prvog poluvremena. Čini se da je opet krivac golman Vranjanaca

37' - GOOOL: Komičan gol postigao je Partizan za vođstvo od 1:0! Danilo Pantić uputio je centaršut u peterac, a golman gostiju ispustio loptu kroz ruke i noge. Smeh na klupi crno-belih

24' - Kosovićev udarac glavom završava zamalo pored gola

18' - Velika šansa za goste! Suraka je pokušao glavom da postigne gol za svoj tim

13' - Slobodan udarac za Partizan, oboren je Rikardo Gomeš na ivici šesnaesterca

5' - Ofanzivno na startu meča, fudbaleri Partizana su imali dve prilike u prvih par minuta utakmice

17:00 - Meč je počeo