HRVATSKA NA KORAK OD ČUDA, ALI KEJN JE TO: Engleska preokrenula u finišu i preuzela čelo, komšije ispale!
Slavlje reprezentacije Engleske posle pobede nad Hrvatskom, Foto: AP

LIGA NACIJA, 4. KOLO

Spektakl na Vembliju, Engleska je prva u grupi.

Hrvatska je bila na korak od ogromnog "kam-beka" i velikog uspeha posle početne katastrofe u Španiji kada je poražena sa 6:0 u Elčeu, ali Lingard i Kejn doneli su preokret Gordom Albionu i veliku pobedu koja znači i osvetu za poraz u polufinalu Mundijala.

Slavlje reprezentacije Hrvatske posle gola Kramarića
Slavlje reprezentacije Hrvatske posle gola Kramarića foto: EPA

Prepun Vembli dočekao je reprezentaciju Hrvatske i posle prvog poluvremena "kockasti" su bili konkretniji rival. Već u nastavku, tačnije u 55. minutu Kramarić je pogotkom doveo svoju reprezentaciju u zasluženo vođstvo i mnogi su već pomislili da će Hrvatska napraviti neverovatan uspeh.

Ali, Lingard na asistenciju Kejna u 78. minutu poravnava rezultat, a Kejn nekoliko minuta kasnije donosi veliko slavlje svojoj ekipi i prvo mesto u svojoj grupi.