GDE SE OVAJ ČOVEK GASI?! Luka Jović spakovao dva komada Šalkeu i zaseo na prvo mesto liste strelaca!
Slavlje Luke Jovića, Foto: Youtube / Printscreen

bravo

Majstorije mladog reprezentativca...

Luka Jović nastavlja da rešeta po Nemačkoj...

Srpski fudbaler postigao je dva gola za Ajntraht u pobedi nad Šalkeom od 3:0 u 11. kolu Bundeslige i sada je njegov tim na 4. mestu, ispred šampiona Bajerna.

Jović je posle ova dva gola preuzeo prvo mesto na čelu liste strelaca u Bundesligi sa 9 golova, jednim više od klupskog saigrača Holera, kao i Dortmundovih fudbalera Rojsa, Alkasera i Alasane Plee iz Menhengladbaha, koji imaju po 8 golova.

Rebić je asistirao Joviću u 61. minutu na ivici kaznenog prostora, a Srbin je serijom driblinga izbacio iz igre čuvara u odbrani, a zatim snažnim šutem levom nogom matirao golmana Šalkea. Gol pogledajte ovde.

Jović je u 73. minutu duplirao prednost, a ovoga puta ga je poslužio saigrač iz reprezentacije Filip Kostić, koji je probio po levom boku, sjajno centrirao u srce kaznenog prostora oštro po zemlji, a Jović čekao tačno kod bele tačke i sa 11 metara iz prve, ponovo levom nogom, zatresao mrežu golmana gostiju što takođe možete videti ovde.