Goleada u Madridu: Ronaldo, Hames i drugari rastužili Baskiju! (VIDEO)

Primera 24. kolo

Kraljevski klub nastavlja sa dobrim rezultatima, Zinedin Zidan polako dokazuje da je pravi izbor za vrelu klupu, Viljareal nastavlja sa sjajnim rezultatima
Objavljeno: 21:24h

Fudbaleri Real Madrida zabaležili su i treću uzastopnu pobedu u meču 24. kola Primere na svom stadionu protiv Atletik Bilbaa. Da se Baskijci neće dobro provesti na Santijago Bernabeuu, bilo je jasno već u trećem minutu kada mrežu gostiju trese Kristijano Ronaldo. Nakon kiksa Rafaela Varana, crveno-beli uspevaju da izjedanče na 1:1, a strelac je Eraso. Mreže miruju do 37. minuta kada Hames Rodrigez postiže fantastičan gol. Do kraja poluvremena u listu strelaca se u 45. minutu upisuje Toni Kros i nema sumnje da je Zinedin Zidan otišao zadovoljan u svlačionicu. Drugo poluvreme je bilo mirno sve dok u 83. minutu Rafael Varan nije zaradio drugi žuti karton. Tačku na meč stavlja Ronaldo u 87. minutu, dok Elustondo postavlja konačan rezultat u 90. - 4:2. U drugom meču dana Viljareal je kod kuće savladao Malagu golom Roberta Soldada u 18. minutu na asistenciju Lea Baptistaa. Žuta podmornica nastavlja da ide dobrim putem ka plasmanu u kvalifikacije za Ligu šampiona i deluje nezaustavljivo u tom pohodu. Subota: Real Madrid - Atletik Bilbao 4:2 (Ronaldo 3, 87, Rodrigez 37, Kros 45 - Eraso 10, Elustondo 90) Viljareal - Malaga 1:0 (Soldado 18) Valensija - Espanjol 20:30 Deportivo - Betis 22:05 Nedelja: Real Sosijedad - Granada 12:00 Sevilja - Las Palmas 16:00 Eibar - Levante 18:15 Hetafe - Atletiko M. 18:15 Barselona - Selta 20:30