SADA JE SVE MNOGO JASNIJE: Izašao snimak utakmice Proleter - Radnički, Grobari su sada još više poludeli!
FK Radnički, Foto: Printscreen

STRAŠNO!

Ovakav meč najviše je zasmetao navijačima Partizana, jer je Radnički sada na čak sedam bodova ispred tima iz Humske, uz meč viška

Radnički je posle preokreta (iz keca u dvojku) slavio nad Proleterom iz Novog Sada rezultatom 2:1, što je proizvelo pravu malu revoluciju na Tviteru, posebno među navijačima Partizana.

Proleter je golom kapitena Nemanje Čovića poveo u prvom poluvremenu, ali je u drugom ekipa odsutnog Nenada Lalatovića preokrenula za manje od dva minuta iz penala i autogolom Zarije Lambulića, koji je posle završio i u suzama.

A, sada se pojavio i snimak meča, koga juče nije bilo na internetu.

Čim se pojavio, Grobari su se opet "latili" Tvitera i opleli po srpskom fudbalu...