JEDAN TIM IGRAO, DRUGI SLAVIO: Vukovi imali više od igre, ali je Hanover slavio!
Bundesliga, Foto: EPA / Srdjan Suki

Bundesliga, 11. kolo

Meč na kom su viđena čak dva penala, jedan za jednu, drugi za drugu ekipu...

Hanover je na otvaranju 11. kola Bundeslige slavio nad Volfsburgom sa 2:1, iako su Vukovi imali više od igre gotovo tokom celog meča.

Interesantno, na utakmici su viđena čak dva penala, po jedan za obe ekipe.

Prvi se u listu strelaca upisao Maina u 31. minutu i sa minimalnom prednošću domaćina se otišlo na pauzu.

Gosti iz Volfsburga su bili bolji u nastavku igre, ali ne i konkretniji, pa je na 2:0 povisio Bebu iz penala u 62. minutu.

Novi jedanaesterac dosuđen je u 81. minutu, ovoga puta za Volfsburg. Loptu je na belu tačku stavio Veghorst i pogodio

Ako je ovo nagoveštaj, čeka nas lud vikend u Nemačkoj.