LUDILO U LIGI ŠAMPIONA: Napoli i PSŽ odigrali za Zvezdu, Barsa prosula vođstvo, Kejn heroj Londona
Burgstaler proslavlja gol, Foto: Reuter/David Klein

LIGA ŠAMPIONA, 4. KOLO

Sva dešavanja sa ovih mečeva mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

U utorak je odigrano četvrto kolo Lige šampiona u grupama A, B, C i D.

Počelo je iznenađenjem pošto je Crvena zvezda savladala Liverpul sa 2:0 u grupi C, a dešavanja sa tog meča mogli ste pratite ovde.

U grupi A, Atletiko Madrid je pobedio Dortmund sa 2:0 i na taj način prekinuo niz u Ligi šampiona nemačkog tima. U Monaku, Briž je bombardovao domaći tim sa 4:0 golovima Vanakena u 12. i 17., Veslija u 24. i Vormera u 85. minutu.

Derbi kola u grupi B odigrali su Inter i Barselona. Blaugrana je prosula vođstvo pošto je meč završen 1:1. Totenhem je u finišu utakmice preokrenuo protiv PSV i zato je najzaslužniji Hari Kejn koji je postigao dva gola. Londonski klub je slavio sa 2:1.

Iznenađenje je napravila Crvena zvezda pošto je savladala Liverpul sa 2:0 u grupi C, a dešavanja sa tog meča mogli ste pratite ovde. Napoli i PSŽ su odigrali nerešeno 1:1 i taj rezultat najviše odgovara crveno-belima.

U grupi D, Porto je ubedljivo pobedio Lokomotivu sa 4:1, a Šalke je slavio protiv Galatasaraja.

Sva dešavanja sa ovih mečeva mogli ste da pratite na našem lajv-blogu.

89. minut - Kejn (Totenhem) postiže gol za preokret.

87. minut - Ikardi (Inter) izjednačuje rezultat.

83. minut - Malkom (Barselona) dovodi ekipu u vođstvo, dva minuta posle ulaska u igru.

80. minut - Grizman (Atletiko) za 2:0.

78. minut - Kejn (Totenhem) postiže gol za 1:1 protiv PSV.

67. minut - Korona (Porto) povećava na 3:1.

62. minut - Penal za Napoli, Insinje je siguran sa bele tačke.

59. minut - Farfan (Lokomotiva) smanjuje na 2:1.

57. minut - Burgstaler dodaje Utu (Šalke) koji povećava na 2:0.

Počelo je drugo poluvreme.

45'+1 minut - Bernat (PSŽ) u nadoknadi dovodi Francuze u vođstvo.

43. minut - Marega (Porto) postiže gol za 2:0.

36. minut - Dele Ali (Totenhem) promašuje šansu za izjednačenje.

33. minut - Saul (Atletiko) postiže gol za 1:0.

18. minut - Povreda Vedrana Ćorluke (Lokomotiva).

4. minut - Burgstaler (Šalke) postiže gol protiv Galatasaraja.

2. minut - Herera (Porto) dovodi tim u vođstvo protiv Lokomotive, a De Jong (PSV) načinje Totenhem.