KOVAČU SE NE PIŠE DOBRO: I Frajburg otkinuo bod Bajernu na Alijanc areni, Dortmund samo uvećava prednost!

BUNDESLIGA, 10. KOLO

Možda je ovo bio poslednji meč Nike Kovača

Fudbaleri Bajerna ponovo su kiksnuli.

Ovoga puta su na domaćem terenu remizirali sa Frajburgom koji se nalazi na desetom mestu na tabeli.

Od početka meča je bilo očigledno da je Frajburg došao u Minhen da ne izgubi pošto su Bavarci postigli gol u 80. minutu, a strelac je bio Gnabri. Da bodovi ne ostanu na "Alijanc areni" pobrinuo se Holer koji je izjednačio u 89. minutu.

Sudeći po rezultatima Bajerna iz Minhena ove sezone, čini se da su dani Niki Kovaču na klupi nemačkog šampiona odbrojani pošto Borusija Dortmund povećava prednost iz kola u kolo.

Ekipa iz Dortmunda je slavila na gostovanju Volsburgu sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Marko Reus u 27. minutu. Tako je Borusija ostala jedini tim bez poraza u dosadašnjem delu sezone i četiri boda više od Bajerna.