TRAGEDIJA: Navijač Fenerbahčea preminuo na tribini!
Navijači Fenerbahčea, Foto: Reuters

nije bilo spasa

Istanbulski derbi je bio spektakularan, Galatasaraj je vodio 2:0 golovima Donka u 31. i Linesa u 49. minutu

Navijač Fenerbahčea preminuo je na stadionu Galatasaraja "Turk Telekom" uoči najvećeg turskog derbija.

Čoveku je pozlilo, hitna pomoć je reagovala, ali mogla je samo da konstatuje smrt, najverovatnije od srčanog udara.

Istanbulski derbi je bio spektakularan, Galatasaraj je vodio 2:0 golovima Donka u 31. i Linesa u 49. minutu, ali su gosti uspeli da izjednače i osvoje bod zahvaljujući pogocima Valbuene iz penala u 66. i Žailsona u 72. minutu.

Galata je sada sa utakmicom više na drugom mestu sa 20 bodova, jednim manje od lidera Bašakšehira, dok je Fener sa deset bodova prvi iznad crte za ispadanje.

Inače, ekipu Fenerbahčea prvi put je predvodio novi trener Ervin Kuman.