DALEKO JE TITULA, NA UDARU JE UPRAVA: Mudrinski šokirao crno-bele na Banovom brdu!
Zoran Mirković, Foto: Starsport©

Superliga Srbije 14. kolo

Sva dešavanja na ovom meču mogli ste da pratite u "lajv blogu" na Espresu

Objavljeno: 19:17h

Derbi susret 14. kola Superlige Srbije između Čukaričkog i Partizana završen je bez pobednika - 1:1 (0:1).

Parizan je imao sve u svojim nogama na Banovm brdu, vodili su izabranici Zorana Mirkovića do 82. minuta golom Gabrijela Enakea, ali je Ognjen Mudrisnki pokazao svoju klasu i naneo novi udarac Partizanu, kojima je ovo četvrti remi u poslednjih pet prvenstvenih mečeva.

Sada je Partizan na minus deset, a ukoliko favorizovana Zvezda savlada Bačku na svom terenu crveno-beli će otići na plus 13.

Povelli su gosti golom Rumuna Enake u četvrtom minutu, imao je Partizan čak i dve prečke, ali crno-beli nisu uspeli da materijalizuju bolju igru.

Ipak, po ko zna koji put ove sezone krenulo je loše po Partizan, u 82. minutu rezervista Ognjen Mudrinski je sjajno reagovao na centaršut i plasirao loptu između Stojkovića i desne stative.

Mogli su Brđani na kraju da potpuno preokrenu meč u svoju korist, mladi Vidosavljević je prikazao delić svog talenta, ali je odlični Stojković po navici spasio svoj tim u poslednjim minutima meča.

Sva dešavanja na ovom meču mogli ste da pratite u "lajv blogu" na Espresu.

86' - Supertalenotvani fudbalr Čukaričkog Milutin Vidosavljević odlično je šutrirao, ali brani Stojković!

82' - 1:1 na Banovom brdu, sjajno je Ognjen Mudrinski iskoristio centaršut saigrača i matirao je Stojkovića!

80' - I dalje je Partizan ima prednost, ali ekipa Sima Krunića se ne predaje i deluje da će biti drame u poslednjih desetak minuta na Banovom brdu. Veoma tvrd meč, bez lepote i mnogo prilika.

48' - Bogosavac je sjajnim solo prodorom nanizao nekoliko gostujućih igrača i izborio priliku za udarac svom saigraču koji šutira preko gola

46' - Nastavljen je meč

45' - Završeno je prvo poluvreme: Čukarički-Partizan 0:1

30' - Partizan igra odličan meč za sada na Banovom brdu

16' - Prečka! Marko Janković je opalio iz slobodnog udarca i pogodio okvir gola

4' - GOOOL: Gabrijel Enjake dovodi Partizan u vođstvo već u uvodnim minutima utakmice

16.07 - Važna informacija sa stadiona na Banovom brdu je da ima još karata za utakmicu.

15.55 - Poznate su startne postave za koje su se opredelili Mirković i Krunić.

Čukarički: N. Stevanović, M. Stevanović, Puškarić, Šapić, Bogosavac, Docić, Đorđević, Stojanović, Kajević, Bojić, Tedić.

Partizan: Stojković, N. R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević, Zdjelar, Pantić, Enake, Janković, Zakarić, Rikardo.