SL: Zemun ugasio vatru Zmajevima, Eze heroj Novog Sada, Čuka razočarala, Lalatu samo bod na Banjici, poraz Bačke!
Superliga Srbije, Foto: Filip Plavčić

SUPERLIGA, 13. KOLO

Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu

U Super ligi Srbije na programu je 13. kolo

Zemun je savladao Voždovac na domaćem terenu sa 2:1. Strelac za zemunsku ekipu bio je Mrkaić u 5. i 17. minutu, a za Voždovčane gol je postigao Ješić u 10. minutu.

Slavlje fudbalera Zemuna
Slavlje fudbalera Zemuna foto: Starsport©

Drugoplasirani Radnički iz Niša nije iskoristio kiks Partizana da se još više odlepi od crnobeluih. Izabranici nenada Lalatovića odigrali su nerešeno bez golova protiv Rada na Banjici.

Nenad Lalatović, trener Radničkog iz Niša
Nenad Lalatović, trener Radničkog iz Niša foto: Beta/Branislav Božić

Čukarički je poražen od Radnika u Surdulici minimalnim rezultatom, a pobedonosni gol postigao je Milan Stojanović u 86. minutu.

Vojvodina je pogocima Vinsenta Ezea u 34. i 45. minutu savladala Dinamo iz Vranja na stadionu Karađorđe u Novom Sadu.

Vinsent Eze je postigao dva gola u pobedi Vojvodine
Vinsent Eze je postigao dva gola u pobedi Vojvodine foto: Starsport©

Fudbaleri Proletera pobedili su danas u gostima ekipu Bačke sa 1:0.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Stefan Čolović već u drugom minutu.

Proleter je, posle šeste pobede od početka šampionata, peti na tabeli sa 20 bodova. Na drugoj strani, Bačka je na 11. poziciji sa sedam bodova manje.

Fudbaleri Proletera u narednom kolu gostuju Dinamu, dok Bačka ide u goste Crvenoj zvezdi.