Di Marija utišao Napolitance, Borusija pocepala Jorgan, vatreno u Moskvi, Barsa rutinski!

liga šampiona, 3. kolo

Sva dešavanja sa ovih mečeva mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 23:08h

Odigrani su svi mečevi 3. kola Lige šampiona.

Kao što je poznato Zvezda je poražena na Enfildu od Liverpula sa 4:0, dok je u istoj grupi PSŽ iščupao bod protiv Napolija u 93. minutu iako su gosti dva puta imali prednost, ali Di Marija donosi četvti bod svom timu.

Barselona je prilično lako savladala Inter golovima Rafinje i Albe sa 2:0, dok je u istoj grupi odigran sjajan meč u Ajndhovenu koji je završen rezultatom 2:2.

Izuzetno zanimljivo je bilo u Moskvi gde je Porto zabeležio pobedu od 3:1 protiv neugodnog šampiona Rusije, a u istoj grupi Galatasaraj i Šalke su odigrali totalno dosadan meč koji je na kraju završen 0:0.

Dortmund je iznenađenje večeri pošto je prosto upropastio Atletiko Madrid sa čak 4:0 i naneo ubedljiv poraz timu Čoloa Simeonea, a u uvodnom meču od 19 časova Briž i Monako su podelili bodove 1:1.

Evo i svih rezultata:

Grupa A: Borusija – Atletiko 4:0 (1:0) Vitsel 38, Gereiro 73, 90, Sančo 83 Klub Briž – Monako 1:1 Grupa B: Barselona – Inter 2:0 (1:0) Rafinja 32, Alba 83 PSV – Totenhem 2:2 Grupa C: PSŽ – Napoli 2:2 (0:1) Rui 61p, Di Marija 90+3 – Insinje 29, Mertens 77 Liverpul – Crvena zvezda Grupa D: Lokomotiva – Porto 1:3 (1:2) Mirančuk 38 – Marega 26, Erera 35, Korona 47 Galatasaraj – Šalke 0:0

Sva dešavanja sa ovih mečeva možete da pratite uz "lajv-blog"

94' - Di Marija donosi bod svom timu u nadoknadi vremena!

87' - Dortmund šalje Atletiko u Madrid sa četiri gola u mreži!

84' - Borusija sa tri komada kruniše sjajnu partiju protiv madridskog Atletika!

83' - Alba je potvrdio pobedu Barselone protiv Intera!

77' - Mertens ponovo dovodi Napoli u vođstvo u Parizu

61' - Izjednačio je PSŽ protiv Napolija

47' - Korona dovodi Porto u vođstvo od 3:1

38' - Evo gola i u Dortmundu, Borusija golom Vitsela vodi protiv Atletika

37' - Mirančuk smanjuje prednost Porta, spektakl u Moskvi

35' - Erera postiže drugi gol za Porto, lepa prednost za tim iz Portugala

31' - Barselona golom Rafinje načinje Inter

27'- Insinje dovodi Napoli u vođstvo na Parku prinčeva

26' - Porto je poveo golom Marege sa bele tačke protiv Lokomotive u Moskvi

20:50 - Završeni su mečevi PSV - Totenhem (2:2) i Klub Briž - Monako (1:1)

88' - PSV nadomak boda! Isključenje Ljorisa je poremetilo Totenhem, a De Jong je poput Kežmana na Visente Kalderonu izjednačio rezultat na 1:1.

55' - Hari Kejn postiže gol za 2:1. Drugi gol u Ligi šampiona ove sezone za Engleza!

39' - Vesli je poništio Silu i izjednačio u Belgiji na 1:1 posle vodećeg gola Monaka

39' - Totenhem poravnava rezultat na 1:1, Lukas Moura je stelac pogotka!

30' - Irving Lozano koristi grešku Tobija Alderverelda i PSV vodi sa 1:0 protiv Totenhema u Ajndhovenu.

18:30 - Podsetimo se jučerašnjih mečeva

AEK - Bajern 0:2 (0:0)

Ajaks - Benfika 1:0 (0:0)

Šahtjor - Mančester siti 0:3 (0:2)

Hofenhajm - Lion 2:3 (1:1)

Roma - CSKA 3:0 (2:0)

Real Madrid - Plzenj 2:1 (1:0)

Jang bojs - Valensija 1:1 (0:1)