MILIVOJEVIĆ JE PALASOV TRAGIČAR: Promašio penal na 0:0 - igra Orlova se potpuno raspala u roku od 2 minuta!
Luka Milivojević tragičar, Foto: Reuter

Premijer liga, 9. kolo

Everton na sjajan način završio meč

Objavljeno: 19:31h

Fudbaleri Evertona su savladali Kristal Palas rezultatom 2:0 u okviru 9. kola Premijer lige. Klub iz Liverpula je prelomio meč za dva minuta utakmice, a tragičar u redovima gostiju bio je naš Luka Mijivojević, koji je promašio penal u 59. minutu.

Mreže su mirovale u prvih 45 minuta, a najbliži golu bio je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde. Sa nekih 30 metara Milivojević je odlično izveo slobodan udarac, ali odlična reakcija Pikforda sačuvala je Everton.

Nije imao sreće Luka na ovom meču, sudija je pokazao na melu tačku u 59. minutu, a kapiten Palasa je preuzeo odgovornost i promašio.

Kraj meča obeležio je sjajan period igre Evertona, za samo dva minuta potpuno su razmonitali igru Orlova. Prvo je Kalvert Luin doneo vođstvo u 87. minutu, da bi sasmo dva minuta kasnijeTurčin Tosun odlično istrčao kontru i tako potpisao poraz Milivojevićeve ekipe.

Premijer liga, 9. kolo:

Subota:

Čelsi - Mančester junajted 2:2 (1:0) (Ridiger 21, Barkli 90+6 - Marsijal 55, 73)

Bornmut - Sautempton 0:0

Kardif - Fulam 4:2 (2:2) (Marfi 15, Rid 20, Paterson 65, Heris 88 - Širle 11, Sesenjon 34)

Mančester Siti - Barnli 1:0 (1:0) (Aguero 16, B. Silva 54, Fernandinjo 56, Mahrez 83, Sane 90)

Njukasl - Brajton 0:1 (0:1) (Kajal 29)

Vest Hem - Totenhem 0:1 (0:1) (Lamela 44)

Vulverhempton - Votford 0:2 (0:2) )Kapu 20, Pereira 21)

Hadersfild - Liverpul 0:1 (0:1) (Salah 24)