MURINJO NASRNUO DA PREBIJE TRENERA ČELSIJA: Opšti haos u derbiju, Junajted ostao bez pobede u 96. minutu u Londonu!
Žoze Murinjo nije mogao da ostane nem na provokaciju, Foto: Reuter

9. kolo premijer lige

Neverovatne scene su viđene na "Stamford bridžu", a u centru pažnje bio je portugalski stručnjak

Objavljeno: 16:56h

Totalna ludinica viđena je na premijeri 9. kola Premijer lige. Čelsi i Mančester Junajted odigrali su bez pobednika 2:2, ali meč je obeležio Žoze Murinjo, koji je u trenutku kada je njegov tim u 96. minutu primio izjednačujući gol nasrnuo na Marka Janija, jednog od članova stručnog štaba londonskog kluba.

Čelsi je poveo golom Ridigera u 21. minutu. Italijan je pobegao Pogbi i materijalizovao odličan korner Vilijana.

U drugom poluvremenu usledila je prava drama, Marsijal je posle gužve poravnao rezultat, da bi desetak minuta kasnije doneo potpuni preokret mančesterskom timu.

Kraj meča je doneo pravu dramu, incidente i novi gol. Igrao se 96. minut utakmice, nastala je pometnja u šesnaestercu, a zaboravljeni Ros Barkli je postigao gol za delirijum.

Cela klupa Čelsija je skočila, nastalo je veliko radovanje, a jedan od saradanika Maurisijo Sarija se pojavio ispred Žozea Murinja koji je mašući stisnutom pesnicom proslavio gol i isprovocirao Portugalca.

Usledila je buna rekacija Murinja, zaleteo se ludački na Marka Jana (Sarijev pomoćnik) u želi da se obračuna sa njim. Ipak, teži incident je izbegnut i meč je završen podelom bodova.

Jan se nakon utakmice izvinio Portugalcu.

PREMIJER LIGA - 9. KOLO

Subota:

Čelsi – Mančester junajted 2:2 (1:0) (Ridiger 21, Barkli 90+6 – Marsijal 55, 73)