Košta spasao Čelsi poraza! De Hea branio svašta, uključujući i bombu Ivanovića! (FOTO) (VIDEO)

premijer liga 25. kolo

Odlična utakmica između plavaca i crvenih đavola završena bez pobednika
Objavljeno: 18:59h

Dobar je bio derbi 25. kola Premijer lige. U poslednjoj utakmici kola na Stamford Bridžu susreli su se Čelsi i Mančester junajted, a pobednika nije bilo - 1:1 Uprkos tome što je postignuto samo dva gola, na ovoj utakmici smo mogli da vidimo još dosta uzbuđenja. Razlog zbog koga se mreže nisu tresli, bili su fenomenalni Tibo Kurtoa i David De Hea "koji su branili sve uživo". Utakmica je zakuvana u 61. minutu posle sjanog poteza Džesija Lingarda.

Golman gostujuće ekipe branio je sve i svašta, pa između ostalog i ovaj sjajan volej Branislava Ivanovića (igrao 90 minuta, kao i Nemanja Matić).
Ipak, ni Španac nije imao rešenje u zaustavnom vremenu kada je Dijego Košta uspeo da donese bod svom timu.
Ovu utakmicu je posmatrao i trener Novaka Đokovića i proslavljeni nemački teniser, Boris Beker.
Nakon ove pobede, Junajted ostaje na petom mestu, kao i Čelsi na 13.
su na gostovanju ekipu Bornmuta sa 2:0 u utakmici 25. kola Premijer lige. Arsenal je pitanje pobednika na ovom meču rešio u samo dva minuta.
Prvo je Mesut Ozil u 23. minutu pogodio za 1:0, da bi samo minut kasnije novi gol za ekipu Arsena Vengera postigao Aleks Okselejd Čemberlen.
Premijer liga, 25. kolo: Subota
1:3 2:0 2:2 1:0 0:3 1:1 1:0 1:0 Nedelja 0:2 1:1