PA KAKO SAMO KIDA SRPSKI FALKAO! Luka Jović ponovo doneo pobedu svom timu!

briljira

Mladi fudbaler se nalazi u neverovatnoj golgeterskoj formi

Srpski fudbaler Luka Jović ponovo je obeležio utakmicu pošto je u pobedi svog tima zabeležio gol i asistenciju.

Prvo je u 40. minutu asistirao svom dobrom drugaru i saigraču Anti Rebiću, da bi kasnije, u 46. minutu, posle jedne ubačene lopte i odbrane golmana Hofenhajma postigao pogodak, a gol možete pogledati OVDE.

Njegov Ajntraht je kao gost u ovoj utakmici slavio rezultatom 2:1, a jedini gol za domaće postigao je Rais Neloson u 82. minutu.

Luka Jović
Luka Jović foto: EPA/Armando Babani

Tim iz Frankfurta se posle ove pobede nalazi na sedmoj poziciji Bundeslige i ima 10 osvojenih poena, dok se njihov današnji protivnik nalazi na 13. i ima tri boda manje, kao utakmicu manje.