Čuka kao PSŽ: Stojanović je brđanski Nejmar, Radnički se izjednačio sa Partizanom, Mačva slavi Gigića!

superliga, 11. kolo

Prava goleada na Banovom brdu

Objavljeno: 20:34h

Čukarički je u utakmici 11. kola Superlige Srbije deklasirao Dinamo iz Vranja, rezultat je bio 6:1.

Brđani su poveli golom Luke Stojanovića u 36, da bi pravi bum nastao u periodu od 50. do 63. minuta, kada je za samo 13 minuta "palo" čak šest pogodaka.

Slobodan Tedić je u prvi povećao rezultat na 2:0, da bi posle toga redom pogađali Darko Puškarić u 53, pa onda strelac prvog gola u 55, Miladin Stevanović u 58, da bi rezultat smanjio Željko Dimitrov u 62.

Ipak, konačan rezultat postavio je Darko Zorić pogotkom u 63. minutu.

Radnik iz Surdulice i Spartak iz Subotice podelili su bodove, pošto je utakmica završena bez pogodaka.

Radnički iz Niša se izjednačio sa Partizanom pošto su kao gosti savladali Mladost iz Lučana minimalnim rezultatom 0:1.

Strelac jedinog gola bio je Marko Mrkić u 87. minutu. Domaćini su utakmicu završili sa desetoricom pošto je u drugom minutu sudijske nadoknade isključen Janko Tumbašević.

Mačva je na svom terenu savladala Bačku rezultatom 2:0.

Golove za šabačke roso-nere postigao je Petar Gigić u 65. i 83. minutu.

Rad je na svom terenu poražen od Proletera rezultatom 3:1 posle preokreta.

Građevinari su poveli u 19. golom Mladenovića, a golove za klub iz Novog Sada postigli su Čović u 41, Vujaklija u 63. i Čolović u 78. minutu.

Napredak je kao gost savladao Vojvodinu minimalnim rezultatom, a jedini gol za Čarapane postigao je Đuro Zec u 41. minutu.